Xiaomi Fan Festival: výrazné slevy na fotomobily (duben 2024)

Xiaomi nabízí svým fanouškům v dubnu výrazné slevy na mnoho produktů – včetně fotomobilů, které nás na tomto webu samozřejmě zajímají nejvíce…

Níže najdete text tiskové zprávy se všemi podrobnostmi.

Xiaomi Fan Festival láká na slevy až 5 250 Kč

Až do 28. dubna 2024 si mohou fanoušci značky Xiaomi užít výrazné slevy na vybrané produkty

  • Zlevněny jsou i ty nejlevnější mobilní telefony
  • Vlajkový model Xiaomi 14 Ultra pořídíte o 15 % levněji
  • Součástí XFF je i POCO MANIA se slevami až 1 000 Kč na vybrané POCO mobily

Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, zahajuje Xiaomi Fan Festival neboli tradiční poděkování svým fanouškům. Společnost si velmi váží všech svých příznivců, a proto v rámci této akce nabízí produkty se slevou až 5 250 Kč. Zlevněný je kompletní průřez portfoliem, od mobilních telefonů, nositelných zařízení, až po produkty chytré domácnosti. Kompletní nabídka Xiaomi Fan Festivalu, který probíhá od 16. do 28. dubna 2024, je dostupná na oficiálním e-shopu společnosti xiaomicesko.cz.

Xiaomi 14, Xiaomi 14 Ultra
Slevy se týkají i modelů řady Xiaomi 14… Zdroj: Xiaomi.cz

Užijte si mistrovské fotografie až o 15 % levněji

Velkým lákadlem akce je nepochybně vlajková řada Xiaomi 14. Špičkový model Xiaomi 14 Ultra nabízí fotografické vlastnosti, které nemají konkurenci. Je totiž vybaven čtveřicí fotoaparátů s optikou Leica s pozoruhodným rozsahem ohniskových vzdáleností od 12 mm do 120 mm. Jeho hlavní fotoaparát, vybavený plynule měnitelnou clonou ƒ/1,63-ƒ/4,0, nabízí bezproblémové nastavení expozice v různých scénářích. Integrace mimořádně velkého jednopalcového obrazového snímače LYT-900 s dynamickým rozsahem až 14EV zaručuje vynikající kvalitu obrazu i v náročných podmínkách. Sestavu čtyř fotoaparátů doplňují plovoucí teleobjektiv Leica 75 mm, periskopický fotoaparát Leica 120 mm a ultraširokoúhlý fotoaparát Leica 12 mm. Běžná cena Xiami 14 Ultra činí 34 999 Kč. V rámci akce je nyní zlevněn o 15 %.

Neméně působivý model Xiaomi 14 je navržen jako kompaktní každodenní společník. Je vybaven trojicí fotoaparátů, které poskytují komplexní fotografické zážitky díky optickým čočkám Leica Summilux. Variantu 12+256 GB pořídíte s 10% slevou z původní ceny 21 999 Kč.

Oblíbená řada Redmi Note 13 s výraznou slevou

Řada Redmi Note 13 je navržena tak, aby splňovala různé fotografické potřeby, a může se pochlubit všestranným, vylepšeným systémem fotoaparátů. Vyznačuje se módním elegantním designem s velmi tenkými rámečky pro prémiový vzhled, a vysoce kvalitním displejem pro lepší uživatelský zážitek a pohlcující zobrazení. Zlevněna je kompletně, a třeba takový základní model, Redmi Note 13, je dostupný o 10 % levněji, oproti původní ceně 4 799 Kč. Na nejvýkonnější model Redmi Note 13 Pro+ 5G se vztahuje 15% sleva.

Zlevní dokonce i ty nejlevnější

Slevy se nevyhnuly ani už tak dostupným modelům. Například Redmi 12 s pohlcujícím 90Hz FHD+ displejem, prémiovým skleněným designem, 50MPx hlavním fotoaparátem a odolností proti prachu a stříkající vodě je z původních 3 999 Kč zlevněn na 3 699 Kč.
Za méně jak 2 000 Kč je pak možné pořídit stylové Redmi A2 s masivní 5000mAh baterií.

POCO MANIA 2024 v plném proudu

Až 1 000 Kč ušetří zákazníci při koupi vybraných mobilních telefonů herní značky POCO. 10% slevu obdržel i nadupaný model POCO X6 Pro 5G, jež je navržen tak, aby poskytoval vynikající zážitky bez kompromisů ve výkonu, a proto přináší vlajkovou čipovou sadu, paměť a úložiště spolu s velkou kapacitou baterie, aby splnil potřeby nové generace hardcore hráčů.

Práce i zábava s tabletem Xiaomi Pad 6 za super cenu

Xiaomi Pad 6 je vytvořen jako efektivní pracovní stanice pro multitasking, a je vybaven 11palcovým displejem WQHD+, který poskytuje ostrý a jasný obraz. Platforma Snapdragon® 870 mezitím zajišťuje vysoký výkon po celý pracovní den. Vynikající energetická účinnost a velká baterie s kapacitou 8 840 mAh (typ) umožňuje profesionálům rychle přepínat mezi otevřenými aplikacemi a okamžitě reagovat na různorodé požadavky na pracovišti. Původní cena varianty 6+128 GB činí 8 999 Kč. V rámci XFF jej však všichni zájemci pořídí o 900 Kč levněji, tudíž za 8 099 kč. Na variantu s větším úložištěm padla sleva rovných 1 000 Kč.

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*