Zoner Photo Studio X nově nabízí měsíční platby za licence

Zoner nově nabízí možnost platit za linci v měsíčních splátkách – což je poměrně důležitá novinka…

Níže je tedy text tiskové zprávy.

Zoner Photo Studio X nově nabízí měsíční platby za licence

Všestranný program pro správu a editaci fotek Zoner Photo Studio X nabízí uživatelům novou možnost platby. Platby za roční licenci je možné nově rozložit rovnoměrně po měsících do celého roku.

“Chceme tak vyjít vstříc uživatelům, kteří nechtějí platit jednorázově větší sumu a je jim příjemnější mít platbu licence rozloženou do celého roku,” vysvětluje změny v modelech platby Michal Prouza, ředitel softwarové divize Zoner software, a.s.

Zoner Photo Studio X si tak uživatelé mohou pořídit za jednorázovou sumu 1188 Kč nebo nově za měsíční platbu 119 Kč. Roční platba tak zůstává o 17 % výhodnější a uživatelé s měsíčními platbami na ni můžou v dalších letech snadno přejít.

Majitelé starších verzí ZPS mohou využít speciální zvýhodněnou cenu 69 Kč měsíčně na prvních 24 měsíců. Uživatelé mohou platit měsíčně i rodinný plán (dříve pojmenovaný jako rozšíření licence na všechny uživatele v domácnosti), ten je bude stát navíc 49 Kč měsíčně k základní licenci.

Tip: Zoner Photo Studio nabízí měsíční zkušební období zdarma – stáhnout si Zoner je možné zde na tomto linku.

 

Měsíční platba (celkem za rok) Roční platba
ZPS X –  licence pro jednoho uživatele 119 Kč (1428 Kč) 1 188 Kč
ZPS X – pro majitele starších verzí 69 Kč* (828 Kč)

*na prvních 24 měsíců

708 Kč
ZPS X – rodinný plán příplatek 49 Kč (588 Kč) příplatek 468 Kč

Měsíční platby budou strhávány automaticky, lze tedy využít jen platební metody, které toto dovolují – platební kartu nebo Paypal. Uživatelé najdou veškerou správu platebních metod a platebních dokladů v administraci svého Zoner účtu.

Během předplatného mají uživatelé nárok na průběžné aktualizace programu či jiné materiály a také na přednostní technickou podporu zdarma.

Tip: Zoner Photo Studio nabízí měsíční zkušební období zdarma – stáhnout si Zoner je možné zde na tomto linku.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*