Bezzrcadlovka nebo kompakt na focení dítěte

Úvodní stránka Fotofórum Bezrcadlovky a jim podobné stroje – co je opravdu dobré? Bezzrcadlovka nebo kompakt na focení dítěte

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Jan Rybář a poslední změna proběhla 6 let, 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #2580
   Kina
   Účastník

   Dobrý den,

   moc prosím o radu ohledně výběru fotoaparátu. Rozpočet je do 20 tis., chystám se fotit především roční dceru, takže spousta pohybu a doma málo světla. Samozřejmě bych jej brala i na dovolené atd.

   Uvažuji nad Sony A5100 (A6000 už mi přijde zbytečně velký), ale přijde mi zbytečně složité nastavování přes menu, nebo Samsung NX300 (u toho se mi zase líbí cena). Koukala jsem i na Sony RX100, ale zaprvé se mi moc nelíbí a za druhé nevím, zda by splnil mé požadavky hlavně na nedostatek světla.

   Moc děkuji!

  • #2581
   Jan Rybář
   Moderátor

   Dobrý den, já tu A5100 v ruce neměl, tedy nemohu zodpovědně říct, model A6000 by myslím byla vcelku rozumná volba (zase tak velké to není)… Spíš bych zvážil pro tento typ focení relativně malý Canon 100D, ten se dá pořídit za opravdu skvělé peníze a fotí to výborně (výsledky, řekl bych, budou o chlup lepší), viz moje recenze http://www.fotoguru.cz/canon-eos-100d-recenze/.
   JR

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Téma ‚Bezzrcadlovka nebo kompakt na focení dítěte’ nepřijímá nové odpovědi.