Canon 200D a výměna setového objektivu za Sigmu 17-50 f/2,8?

Úvodní stránka Fotofórum Objektivy k zrcadlovkám Canon 200D a výměna setového objektivu za Sigmu 17-50 f/2,8?

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Olda S. a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #18680
      Jana
      Host

      Ahoj všem 🙂

      jako začínající fotografka si sem jdu pro radu. Mám Canon 200D a k němu základní setový objektiv Canon 18-55 IS STM f/4-5,6. Začínám s tím teď fotit trochu víc, chodím na jeden kurz a tam nám ukazují různé varianty nastavení apod. A začínám mít pocit, že ten setový objektiv mě dost limituje. Zejména tmavostí některých fotek při určitém nastavení, focení v podvečer apod. Můžu to kompenzovat časem, ale nemám stativ a pak to kompenzuju ISEM, ale kvalita jde dolů…

      Pokukovala jsem po různých objektivech a zaujal mě Sigma 17-50mm f/2,8 EX DC OS HSM pro Canon. Chci se tu zeptat, jestli si myslíte, že je to dobrá volba a polepším si? Cena je okolo 10 000 Kč, tak jestli je to adekvátní, nebo ten rozdíl bude minimální…

      A taky mi jde o to, jestli mě už nějak nelimituje i ten Canon 200D a není pro něj takový objektiv „škoda“.

    • #18683
      Olda S.
      Účastník

      K foťáku se vyjádřit nemůžu, ale o objektivu Sigma 17-50/2,8 jsem zde v minulosti již něco napsal: https://www.fotoguru.cz/fotoforum/tema/canon-100d-nebo-760d-a-jaky-objektiv/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Téma ‚Canon 200D a výměna setového objektivu za Sigmu 17-50 f/2,8?’ nepřijímá nové odpovědi.