Výběr kompaktu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Jan a poslední změna proběhla před 6 dny, 3 hodiny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #26857 Odpověď

  Jana

  Dobrý den, 
  ráda bych si zakoupila nějaký kompakt do 7,  max. 8 tisíc. Chtěla bych začít fotit lepší fotky, lidi, zvířata, přírodu, a vše kolem sebe, ale do zrcadlovky se mi nechce. A jako laik samozřejmě nerozumím jak si vybrat podle daných parametrů. Zatím jsem měla jen levnější kompakty, které jsem si vybírala podle počtu megapixelů a počítala s tím, že čím víc megapixelů bude foťák mít, tím bude výsledná fotka kvalitnější, což,  jak jsem později zjistila, není zas tak úplně pravda…děkuji předem za vaše rady a typy.  

 • #26884 Odpověď

  Olda S.
  Účastník

  Musí to nutně být kompakt? Za necelých 8000 si můžeš koupit bezzrcadlovku Panasonic GF7. Podívej se třeba sem https://www.megapixel.cz/panasonic-lumix-dmc-gf7-12-32-mm-cerny?v=3251

 • #27811 Odpověď

  Jan

  Prijateľná voľba je Sony RX100 ak postačuje zoom 3,6x , alebo Sony HX60 ak požadujete veľký zoom (30x) https://www.fotoguru.cz/sony-hx60-recenze/ , avšak kvalita foto je poznateľne horšia. Kvalita FullHD videa majú oba modely približne rovnakú , pričom je v danej cenovej kategorii výborná.

Odpovědět: Výběr kompaktu
Informace o Vás:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">