Novinky: Mobily POCO X6, POCO X6 Pro a POCO M6 Pro

Na trh přichází trojice nových mobilů POCO X6, POCO X6 PRO a POCO M6 Pro. Zde je stručné shrnutí z tiskové zprávy.

Toto je text tiskové zprávy společnosti Xiaomi – nejde tedy o redakční článek.

POCO vstupuje do roku 2024 s novými zařízeními pro generaci Z

Zažijte extrémní herní výkon s modelem POCO X6 Pro, senzační obraz a video s modelem POCO X6 a funkce a design na úrovni vlajkové lodi za cenu střední třídy s modelem POCO M6 Pro.

PEKING, ČÍNA, 11. ledna 2024 – Značka POCO, která je oblíbená mezi mladými technologickými nadšenci na celém světě, zahajuje rok 2024 uvedením dvou mobilních zařízení řady X a svého nejnovějšího modelu řady M. Umožní tak generaci Z maximalizovat své zážitky z hraní her, streamování a sociálních médií.

POCO X6 Pro
POCO X6 Pro na oficiálním snímku. Foto: Xiaomi.cz

Každé z těchto vylepšení představuje zásadní modernizaci, která posouvá hranice trhu se smartphony střední třídy a přináší technologie, estetiku a výkon na úrovni vlajkových lodí za dostupnou cenu.

Nové modely POCO X6 Pro a POCO X6 představují modernizaci oblíbené řady X s nejnovějšími procesory a technologiemi. Oba modely přinášejí vylepšený displej pro plynulý a pohlcující obraz a sestavu tří fotoaparátů pro tvorbu obsahu na profesionální úrovni. POCO M6 Pro popularizuje funkce a zážitky na úrovni vlajkové lodi zejména pro milovníky sociálních médií s prémiovým displejem, obrovským úložištěm a turbo nabíjením. To vše s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu.

„Po hvězdném roce 2023, kdy značka POCO oslavila páté výročí a setkala se s fanoušky a partnery na našem vůbec prvním karnevalu POCO, který se konal v Thajsku, opět otřásáme trhem s chytrými telefony. Poskytujeme uživatelům vše, co potřebují bez zbytečností navíc, a umožňujeme tak fanouškům POCO přiblížit se prémiovému výkonu a funkcím vyladěným pro dokonalou herní akci v plném rozlišení, sledování filmů a tvorbu obsahu na sociálních sítích,“ říká Angus Ng, vedoucí produktového marketingu společnosti POCO Global. „Jedná se o technologie na úrovni vlajkové lodi, o kterých nám naši uživatelé řekli, že jim pomohou maximalizovat jejich digitální zážitky v roce 2024.“

POCO X6 Pro: Výkon a zážitek na úrovni vlajkové lodi bez kompromisů

Nové POCO X6 Pro je navrženo tak, aby poskytlo vynikající zážitky bez kompromisů ve výkonu, a proto přináší vlajkovou čipovou sadu, paměť a úložiště spolu s velkou kapacitou baterie, aby splnilo potřeby nové generace hardcore hráčů. Přichází s rychlejším načítáním, plynulým provozem a okamžitými reakcemi, které drží krok s bleskovou rychlostí hraní.

POCO X6 Pro nabízí dosud nejextrémnější herní výkon mezi smartphony řady X a je vybaveno novou čipovou sadou Dimensity 8300-Ultra, která v benchmarku AnTuTu dosáhla nového rychlostního rekordu pro zařízení POCO s hodnotou 1 464 228. Tento prémiový procesor přináší rychlejší, plynulejší výkon a lepší energetickou účinnost, aby se uživatelé mohli naplno ponořit do svých oblíbených po delší dobu.

„Při premiéře procesoru MediaTek Dimensity 8300-Ultra v telefonu POCO X6 Pro budou mít zákazníci možnost využívat celou řadu špičkových zážitků a přístupných funkcí, jako jsou generativní funkce umělé inteligence a paměť na úrovni vlajkových lodí,“ říká Dr. Yenchi Lee, zástupce generálního ředitele divize bezdrátových komunikací společnosti MediaTek. „Se značkou POCO jsme úzce spolupracovali na optimalizaci naší čipové sady tak, aby poskytovala adaptivní herní technologie, rychlou konektivitu a úsporu energie, a odemkla tak možnosti prvotřídních zážitků ze smartphonů pro novou generaci uživatelů.“

K této rychlosti nabízí POCO X6 Pro až 12 GB paměti a až 512 GB úložiště pro plynulé používání a náročný multitasking, takže uživatelé mohou plynule přecházet mezi fotografováním, úpravou videa a sdílením obsahu na sociálních sítích. Zařízení je také vybaveno vylepšenou optimalizací WildBoost 2.0 pro neuvěřitelně rychlé a plynulé hraní her.

Obě nová zařízení řady POCO X6 se mohou pochlubit 6,67″ displejem CrystalRes Flow AMOLED, který zajišťuje plynulou realistickou akci ve hrách nebo videu a živé barvy i na jasném slunečním světle. Díky velmi tenkým rámečkům zajišťuje vysoký poměr obrazovky k tělu zařízení X6 Pro, který činí 94 %, a elegantní, moderní estetiku.

Profesionálně vypadající snímky jsou pro dnešní digitální generaci nutností. Nové POCO je vybaveno trojitým fotoaparátem s rozlišením 64 Mpx a novými funkcemi, včetně optické stabilizace obrazu (OIS), která uživatelům pomáhá pořizovat křišťálově čisté fotografie při pohybu[2]. Dále přidává funkci Motion capture a Motion tracking camera, která automaticky identifikuje a sleduje osobu, zvíře nebo objekt, na který je video zaměřeno. To přináší skvělé výsledky pro vlogery, kteří zachycují dechberoucí akci při jízdě na skateboardu, tanci nebo scénu v divoké přírodě.

POCO X6: Průkopník střední třídy

POCO X6, jež překonává očekávání od smartphonu střední třídy, přináší sílu a výkon, které uživatelé z generace Z potřebují ke každodennímu životu. Nový přístroj je nadupaný díky procesoru nové generace Snapdragon® 7s Gen 2, rozšířené paměti a úložišti a výkonné baterii. Uživatelé si mohou užívat plynulé a rychlé zážitky, ať už fotografují, sledují videa ve vysokém rozlišení nebo hrají hry.

Model POCO X6 doplňuje vylepšený displej a fotoaparát. Stejně jako POCO X6 Pro potěší uživatele i tvůrce obsahu, kteří zveřejňují na sociálních sítích úžasné fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Zásadní je, že hlavní fotoaparát nového zařízení s rozlišením 64 Mpx zavádí systém OIS v kvalitě vlajkové lodi, zatímco další 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv a 2Mpx mikrokamera umožňují fotografovi prozkoumat různé žánry, od rozsáhlých krajin a skupinových fotografií až po detailní přiblížení nejmenšího hmyzu nebo nový úhel pohledu na běžný předmět. Uživatelé mohou dále popustit uzdu své kreativitě díky rozšířenému portfoliu filtrů a rámečků, včetně nových retro a scénických filtrů, které jim pomohou vytvořit různé vzhledy pro příspěvky na sociálních sítích.

Přestože zařízení váží pouhých 181 gramů, je poháněno velkou 5100mAh (typ) baterií, která podporuje 67W turbo nabíjení. Díky tomu se zařízení nabije na plnou kapacitu za 44 minut, takže uživatelé jsou připraveni na nepřerušované přehrávání hudby a videa, vysokorychlostní herní akce a okamžité sdílení příspěvků na sociální sítě.

POCO M6 Pro: Neomezujte se při hraní díky prvotřídním zážitkům z pohlcující zábavy za cenu střední třídy

Díky síle a výkonu, které jsou u smartphonů střední třídy v této cenové kategorii zřídkakdy k vidění, a špičkovému displeji, který jistě zaujme, umožňuje POCO M6 Pro mladým uživatelům vrhnout se do akce při zábavě na cestách a prohlížení sociálních sítí.

První 120Hz displej Flow AMOLED v řadě s velmi tenkými rámečky nabízí zobrazení přes celou obrazovku ve špičkové kvalitě, které je pohlcující a šetrné k očím[6]. Uživatelé si užijí plynulejší scrollování, plynulejší animace a lepší zážitek při rychlých hrách a sledování videí. Displej se také může pochlubit vysoce přesnou dotykovou obrazovkou, která je výrazně plynulejší a stabilnější než standardní obrazovka, což umožňuje větší rychlost a přesnost při hraní her na nové úrovni.

Nejnovější vlajková loď společnosti POCO je ideální i pro příspěvky na sociálních sítích, protože má vylepšenou trojici fotoaparátů s rozlišením 64 Mpx a vestavěné systémy OIS a EIS (optická a elektronická stabilizace obrazu), které uživatelům pomáhají pořizovat a sdílet úžasné fotografie a videa. OIS je u telefonu střední třídy vzácností a snižuje chvění a rozmazání fotoaparátu pro dosažení profesionálních výsledků. Díky tomu je možné zachytit jasný snímek nebo plynulé video, i když máte jen jednu šanci na pořízení, a to i s nepříliš pevnýma rukama, což je ideální například pro získání epického záběru z basketbalového zápasu. Ale co když sedíte trochu dál od hřiště? To není žádný problém díky dvojnásobnému zoomu v senzoru, který uživatelům umožňuje pořizovat ostřejší a detailnější snímky z větší vzdálenosti.

POCO M6 Pro bylo vytvořeno s ohledem na mladou generaci. Výkonná čipová sada Helio G99-Ultra, která je zde představena v celosvětové premiéře, je považována za jednu z nejvýkonnějších čipových sad na trhu ve svém cenovém segmentu. Je určeno pro zábavu a poskytuje silný výkon při plynulé snímkové frekvenci. Spolu se skvělou čipovou sadou je POCO M6 Pro poprvé v řadě M vybaveno skvělou pamětí a úložištěm, až 12 GB RAM a 512 GB ROM. Také nabíjení je rychlejší než kdykoli předtím, s prvním 67W turbo nabíjením v řadě, které umožňuje napájet telefon ve spěchu, než vyrazíte do práce, do školy nebo na noční tah městem.

POCO X6 Pro, POCO X6, POCO M6 PRO  – cena

POCO X6 Pro se bude dodávat ve třech barvách: černé, žluté a šedé. Bude také k dispozici ve dvou variantách: 8 GB + 256 GB a 12 GB + 512 GB.
8GB+256GB: Doporučená maloobchodní cena činí 8 499 Kč.
12GB+512GB: Doporučená maloobchodní cena činí 9 999 Kč.

POCO X6 se bude dodávat ve třech barvách: černé, bílé a modré. Bude k dispozici ve variantě 12 GB + 256 GB.
12GB+256GB: Doporučená maloobchodní cena činí 7 499 Kč.

POCO M6 Pro se bude dodávat ve třech barvách: černé, modré a fialové. K dispozici bude také ve dvou variantách: 8 GB + 256 GB a 12 GB + 512 GB.
8GB+256GB: Doporučená maloobchodní cena činí 5 499 Kč.
12GB+512GB: Doporučená maloobchodní cena činí 6 999 Kč.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*