HP Sprocket – kapesní tiskárna fotek z mobilu

 HP Sprocket je kapesní tiskárna, která umí šikovnou věc – tisknout fotky přímo z mobilu. Na první poslech to zní možná dost divoce, na druhý už méně: šance něco rychle vytisknout je prostě hodně lákavá…

HP Sprocket
HP Sprocket na oficiálním snímku. Foto: HP.com

Rychlé „hračky“ na způsob Polaroidů se dostávají do módy, viz například recenze foťáku Instax Square SQ10 (vyrábí Fujifilm) kombinujícího rychlé digitální úpravy a okamžitý tisk…

Společnost HP představila něco obdobného – kapesní tiskárnu HP Sprocket.

Zde je zatím jen text tiskové zprávy, dříve či později tuhle hračku vyzkouším…

Toto je text tiskové zprávy společnosti HP, nejde o redakční text a čtenář nechť materiál čte na vlastní nebezpečí.

Nová kapesní tiskárna pro okamžitý tisk fotografií z vašeho chytrého telefonu

Praha, 24. října 2017 — společnost HP představuje novou tiskárnu HP Sprocket, která vrací svým uživatelům potěšení z tištěných fotografií. Zachycení skvělých zážitků již nemusí být uchováváno jen v online formě, tato kapesní tiskárna umožňuje tisknout virtuálně z tabletu či chytrého telefonu doslova odkudkoliv.

HP Sprocket je přenosný a vejde se akorát do kapsy. Barevné momentky o rozměru 5 x 7,6 cm lze personalizovat filtry, rámečky, emotikony, texty a okamžitě sdílet.

Mezi některé užitečné funkce patří:

  • Aplikace HP Sprocket, která je zdarma v iOS a Androidu™, umožňuje uživatelům dát jejich fotografiím z telefonu nebo sociálních sítí osobitý ráz pomocí barevných rámečků, popisků, nálepek, filtrů apod.
  • Sprocket oživí nejhezčí vzpomínky na lesklém papíře o rozměru 5 x 7,6 cm, který má úpravu proti rozmazání, roztržení a je voděodolný. Fotografie lze sdílet nebo díky lepící zadní straně použít k vyzdobení oblíbeného prostoru či vytváření svých uměleckých projektů apod.
  • Přenosná tiskárna funguje virtuálně kdekoliv. Uživatelé i jejich přátelé mohou pomocí Bluetooth připojit své smartphony a tablety a vytisknout si nejvydařenější momentky z celého dne.

Sprocket je k dostání v bílé barvě se zlatými doplňky a v černé barvě se stříbrnými doplňky. Balení obsahuje tiskárnu a balíček 10 kusů foto papíru HP ZINK za 3 299,- Kč. Balík 20 kusů papíru je k dostání od 349,- Kč.

Reklama

Připojte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*